Deze maand

Kerkdiensten        

 Zondag 19 mei

09.30 uur                      : Lied 146: 1, 3

                                       : Mw. A.M. van Oost-Reiber

Ouderlingen                 : Leen Kruithof(OvD) en René v.d. Lugt

Diaken                          : Nico Los

Schriftlezing                 : Margit Kleiker

Kindernevendienst     : Voor alle kinderen van de basisschool

Welkomstcomité        : Marjon Kruithof en Marja Witter

Studio                           : Matthijs Kruithof

Collecten                      : 1. Kerk; 2. Onderhoud Kerkgebouw

Organist                        : Arjen Uijtbeijerse

Koster                           : Joke en Aad Andeweg

Ouderenvervoer          : Gr. A: Hans Witter; Gr. B: Martin de Keizer;

                                       : Gr. C: Ton Overheid; Gr. D: Johan Vlietstra

 

15.00 uur                      : Ds. M. de Geus                           Dienst in de Riederborgh H.A.

 

Zondag 26 mei

09.30 uur                      : Lied 650: 1, 2, 7

                                       : Ds. M. de Geus

Ouderlingen                 : Leen Groeneveld(OvD) en Marianne Nijman

Diaken                          : Menno de Jonge

Schriftlezing                 : Marjon Kruithof

Kindernevendienst     : Voor alle kinderen van de basisschool

Welkomstcomité        : Gerrit Kruithof en Jan Kocks

Studio                           : Siem Huizer

Collecten                      : 1. Onderhoud Kerkgebouw; 2. Kerk

Organist                        : Pieter Dijksman

Koster                           : Bert Vlasblom

Ouderenvervoer          : Gr. A: Nico Los; Gr. B: Johan van Prooijen;

                                       : Gr. C: Elsart Vuik; Gr. D: Kees de Klerk

 

Donderdag 30 mei                                    Hemelvaartsdag

Dienst in de Levensbron met PG Bolnes en de Opstandingskerk van Rijsoord

09.30 uur                      : Lied 647 m.m.v. de liedgroep

                                       : Mw. R. Keijzer-Meeuwse

Ouderlingen                 : Marianne Nijman(OvD) en Bas Los

Diaken                          : Marnix Bartelink

Schriftlezing                 : Elseline Broer

Welkomstcomité        : Pauly Lodder

Studio                           : Aad Andeweg

Collecten                      : 1. Diaconie; 2. Kerk

Organist                        : Arie de Korte

Koster                           : Teun Rijsdijk

Ouderenvervoer          : Gr. A: Herman Krijgsman; Gr. B: Edwin Assink;

                                       : Gr. C: Bert Vlasblom; Gr. D: Cock Rijsdijk

 

Zondag 2 juni

09.30 uur                      : Lied 647:1, 2, 3, 5, 6

                                       : Ds. D.L. Schiethart te ‘s-Gravenhage

Ouderlingen                 : Leen Groeneveld(OvD) en Bas Los

Diaken                          : Nico Los

Schriftlezing                 : Marianne Nijman

Kindernevendienst     : Voor alle kinderen van de basisschool

Welkomstcomité        : Rini Eijkenaar en José Vlasblom

Studio                           : Siem Huizer

Collecten                      : 1. Kerk; 2. Onderhoud Kerkgebouw

Organist                        : Nico de Mol

Koster                           : Joke en Aad Andeweg

Ouderenvervoer          : Gr. A: Jan Kocks; Gr. B: Henk Kamperman;

                                       : Gr. C: Jan Mulder; Gr. D: Cees Hofstede

 

15.30 uur                      : Ds. M. de Geus                                     Dienst in Reyerheem   H.A.

Ouderling                      : Marianne Nijman

Diaken                          : Dirk de Klerk