Deze maand

Online de dienst volgen: 

Kerkdiensten vanuit De Levensbron Ridderkerk: http://www.kerkomroep.nl/#/kerken/10063

Kerkdiensten 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zondag 2 juni
09.10 uur: Zingen van Opwekkingsliederen
09.30 uur : Mevrouw Ds. M. Moerland
Ouderling : Kees Hofstede
Diaken : Agnes v.d. Hoek-Buijs
Collectanten : Bart Verhaar en Annie Bestebeurtje
Schriftlezing : Margit Kleiker
Welkomstcomité : Rita Stok en Els Huisman
Oppasdienst : Marieke en Marit van Galen
Kindernevendienst : Voor alle kinderen van de basisschool
Beeld en Geluid : Matthijs Kruithof
Beamer : Chris van Oudheusden
Organist : Harry Heystek
Collecten : 1e Kerk; 2e Diaconie/ZWO
Deurcollecte: door de jeugd te bepalen
Koster : Cora Jongenotter en Florien Verhaar
Kerkauto : Gr. A: Ed van Donselaar; Gr. B: Kees de Klerk; Gr. C: Karel Krikke
Rijsoord : N. Baars en B. Sintemaartensdijk

Dienst in Reyerheem
15.30 uur : Majoor Veenendaal, Leger des Heils
Ouderling : Cora Jongenotter
Diaken : Nellie Zwaan

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zondag 9 juni 2024 – Tienerdienst, Uitzending Radio Ridderkerk
09.30 uur : Ds. E.G. Matser
Ouderling : Elselien van Gameren
Diaken : Dick Alblas en Pauly Lodder
Collectanten : Wout Bestebreurtje
Schriftlezing : Pauly Lodder
Welkomstcomité : Thea Op den Camp en Eize Bultsma
Kindernevendienst : Voor alle kinderen van de basisschool
Oppasdienst : Renate Bode
Beeld en Geluid : Koos de Roo
Beamer : Vanessa v.d. Pligt
Collecten : 1e Diaconie/ZWO, 2e Kerk
Deurcollecte: door jeugd te bepalen
Organist : Bert Kruis
Koster : Nico Los
Kerkauto : Gr. A: Henk Kamperman, Gr. B: Kees Hofstede, Gr. C: Gert Kwakernaat
Rijsoord : C. IJsselstein en C.J. Op den Brouw

11.00 – 13.00 uur Gezinsontmoeting en viering

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zondag 16 juni 2024
09.30 uur : Ds. Mevrouw J. Matser-Verhoeven
Ouderling : Jan Huisman
Diaken : Cor van Pelt
Collectanten : Wim Wilbrink en Kees Op den Brouw
Schriftlezing : Margit Kleiker
Welkomstcomité : Nico Los
Kindernevendienst : Voor alle kinderen van de basisschool
Oppasdienst : Ellen Broere en Joyce van Geenen
Beeld en Geluid : Siem Huizer
Beamer : Frank Kievit
Collecten : 1e Kerk 2e Diaconie/ZWO
Deurcollecte: door jeugd te bepalen
Organist : Arie de Korte
Koster : Wilda en Cock Rijsdijk
Kerkauto : Gr. A: Ton Overheid, Gr. B: Willem te Lintel Hekkert, Gr. C: Karel Krikke
Rijsoord : D.W. Alblas en H. Bestebreurtje

Dienst in het Ronde Sant
10.30 uur: Leni Nugteren

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zondag 23 juni 2024
09.30 uur: ds. E.G, Matser
Ouderling: Ronald Visser
Diaken: Nellie Zwaan
Schriftlezing: Dick Alblas
Welkomstcomité: Henk en Pauly Bestebreurtje
Kindernevendienst: Voor alle kinderen van de basisschool
Oppasdienst: Elize Kievit
Beeld en geluid: Dick Verschoor
Beamer: Jan de Koning
Collecten: 1e Diaconie/ZWO; 2e Kerk
Deurcollecte: door jeugd te bepalen
Organist: Matthijs Op den Brouw
Koster: Nico Los
Kerkauto: Gr. A: Elsart Vuik, Gr. B: Herman Krijgsman; Gr. C: Johan van Prooijen
Rijsoord: J. IJsselstein en J. Op den Brouw

Zondag 30 juni 2024
09.30 uur: Mevrouw Ds. C.H.A. Bartelink-den Dool
Ouderling: Leen Groeneveld
Diaken: Caroline Bode en Pauly Lodder
Collectant: Menno de Jonge
Schriftlezing: Hilda Geysendorpher
Welkomstcomité: Anneke Bode en Jan Huisman
Kindernevendienst: Voor alle kinderen van de basisschool
Oppasdienst: Margit Kleiker
Beeld en Geluid: Matthijs Kruithof
Beamer: Niels Baars
Collecten: 1e Kerk, 2e Diaconie/ZWO
Deurcollecte: door jeugd te bepalen
Organist: Harry Heystek
Koster: Nellie en Johan Vlietstra
Kerkauto: Gr. A: Jan Kocks, Gr. B: Dirk de Klerk, Gr. C: Nico Stok
Rijsoord: M.C. Verveer en J.W.A. Klootwijk